Drewniane meble – z jakim kolorem połączyć?

Jaki kolor pasuje do brązu? Ten kolor często jest określany jako nudny i pozbawiony wyrazu w różnych dziedzinach, od wystroju wnętrz po modę. Jednak kolor brązowy w odpowiednim połączeniu z odpowiednimi odcieniami może być bardzo inspirujący, przytulny i super elegancki. Brąz posiada bogate, ziemskie cechy, które są ciepłe, dramatyczne i otulające.

Brąz to neutralny odcień, który jest jednocześnie bardzo ciepły i wszechstronny, otwiera cały świat możliwości, gdy zdecydujesz się połączyć go z odpowiednimi kolorami. Jaki kolor do brązowych mebli przypasować? Aby pomóc Ci zdecydować, jakie kolory zaakcentują Twój czekoladowy salon lub piaszczystą sypialnię, przygotowaliśmy listę kilku najlepszych kolorów, które wspaniale sprawdzają się w połączeniu z brązem.

Biały

Ciemnobrązowy kolor zawsze zostanie znacznie wzmocniony w połączeniu z chrupiącym białym odcieniem. Ten prosty i czysty, kontrastujący odcień wspaniale łączy się z ciemnym czekoladowym brązem, dodając niesamowitego charakteru i tradycyjnego uroku każdemu pomieszczeniu. Dzięki prawidłowemu połączeniu tych dwóch kolorów, wystrój Twojej sypialni czy innego pomieszczenia będzie miał czystą i luksusową atmosferę, która jest bardzo przyjazna.

Niebieski

Jeśli chcesz uzyskać znacznie bardziej nowoczesny i elegancki wygląd, który jest niesamowicie relaksujący i modny, rozważ połączenie brązu z niebieskim. Brąz i niebieski są stworzone dla siebie, ponieważ chłodniejsze odcienie niebieskiego doskonale współgrają z ciepłymi brązami w drewnianych meblach. Możesz ozdobić swój salon, sypialnię, a nawet łazienkę tą spokojną mieszanką kolorów, aby uzyskać doskonałą równowagę między tradycyjną a nowoczesną atmosferą.

Fuksja

Ciemne odcienie drewnianej szafki w połączeniu z dziwacznymi odcieniami fuksji na ścianach potęgują dramat w każdym pomieszczeniu. Każde pomieszczenie z brązowym podkładem można przekształcić w kobiecą i energetyczną oprawę, dodając do niego akcenty w kolorze fuksji. Głębia tych dwóch kolorów łączy i wzbogaca przestrzeń, nadając pomieszczeniu wyrafinowany klimat. Jasny i żywy odcień różu dodaje osobowości bardziej neutralnym brązom i rozjaśnia całą atmosferę.

 

Możesz również polubić…