Chcesz mieć oryginalny stolik? Zrób go sam!

Chcesz dodać trochę osobistego stylu i smaczku do swojego salonu bez wydawania fortuny? Oto te stylowe stoliki kawowe, które możesz zrobić sam. Niezależnie od tego, czy masz umiejętności praktyczne, czy jesteś amatorem, ekspertem, czy kimś pomiędzy, możesz łatwo zrobić jeden z tych ręcznie robionych stolików do kawy.

Stolik z materiałów recyklingowych

Pomysł na stolik kawowy może zaczynać się od wielu różnych przedmiotów z recyklingu. Jednym z najprostszych stolików kawowych są drzwi! Zdejmij drzwi, jeśli nadal są przymocowane do ramy, i napraw je, aby wzmocnić naturalne drewno lub pomaluj je świeżą farbą. Następnie przymocuj je do ramy stołu.

Stół z korków od wina
Korki do wina są popularne w wielu projektach Do it yourself, ale są szczególnie dobrym punktem wyjścia dla domowego stolika kawowego. Każdy korek sklejamy ze sobą i tworzymy piękną powierzchnię dla blatu stolika, którego powierzchnia oferuje miejsca na napoje itd.

Duży stół z odzyskanego drewna
Czy masz dostęp do drewna, np. z recyklingu? Dlaczego nie użyć niektórych drewien do zrobienia rustykalnego domowego drewnianego stolika kawowego? To bardzo modny pomysł we wnętrzach bardziej naturalnych niż modernistycznych.

Stolik z bali brzozowej
Aby uzyskać domowy stolik kawowy o wyglądzie zewnętrznym, sprawdzi się pomysł na stolik z drewna brzozowego. Będziesz potrzebować ładnie wyglądających brzozowych kłód, ale w rezultacie uzyskasz efektowny stół i przytulne miejsce do rozmowy. Dodanie kółek to dobry pomysł, ponieważ ten drewniany stół będzie trudny do poruszania się bez nich.

Stoły modernistyczne

Stół z polerowanego betonu
Beton polerowany można wytłaczać i uszczelniać, aby stworzyć zaskakująco luksusowy, nowoczesny stolik kawowy. Te kreatywne stoliki kawowe dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach w stylu bardziej industrialnym lub na patio.

Stół Infinity
Jeśli naprawdę chcesz olśnić swoich gości, możesz użyć luster i świateł, aby stworzyć niezwykły stół nieskończoności, odbijający blask z każdej strony.

 

Możesz również polubić…